Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

OluŞum yayincilik

Tepki Skoru
0
HERKESİN YENİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILLININ HAYIRLI OLMASINI DİLLERİM...Arkadaşlar ben her sene oluşum yayıncılık yıllık ve günlük planlarını kullanıyorum 2012-2013 oluşum yayıncıllık yıllık ve günlüklerine ulaşan arkadaşlar varsa paylaşırlarsa sevinirim şimdiden teşekürler.

Tepki Skoru
0
bende bulamadım öğretmenm ya :(( çok beğeniyorum ve 2 yıldır kullanıyordum elinde olan var ise paylaşabilirmi lütfen...

Tepki Skoru
0
selam f.elif hocam oluşum planları en son çıkıyor.Çıktığında paylaşırlarsa bende sizin gibi çok sevincemmmmm....

Tepki Skoru
0
Her yıl bizde beğenerek kullanıyoruz baskıda denildi hafta içi elimize ulaşır umarım...

Tepki Skoru
0
merhabalar ben yeni atandım oldukça tecrübesizim lütfen yardım edin bende oluşum yayınları kullanmak istiyorum köy okulunda öğretmenim set kullanmayacağım bu yayın uygun mu planlara ne zaman ve nasıl ulaşabileceğiz şimdiden teşekkürler

Tepki Skoru
0
Hocam hayırlı uğurlu olsun...... bende köy okulunda öğrt. her sene oluşum yayıncılığın planlarını kullanıyorum köy şartlarında kolay bir şekil uyarlayabiliyorum.Haftaya sanırım inşş.:) yayınlanır ve paylaşırlar sizde takip ederseniz siteden indirebilirsiniz inceleyip değişiklikler yapıp rahatça kullanbilirsiniz.başarılar şimdidenn....

Tepki Skoru
0
fınal nasıl hocalarım olusuma gore sızce benımde koy okulu lutfen bı fıkır verın bana hangısı daha ıyı olur

Tepki Skoru
0
(civciv81) selam hocam ben daha önce hiç final kullanmadığım için bir yorum yapmam ama hersene oluşum yayıncılık yıllık ve günlük planlarını kullanıyorum çokta menun kaldığım için bu sene yine oluşum 'un planlarını bekliyorum:1:

Tepki Skoru
0
Ben de oluşum yayınlarının planlarını bekliyorum. Köy okulu öğretmeniyim ve bu yıl öğrencilerimin yaş grubu daha küçük, yani 48 ay çoğunlukta. Oluşum yayınlarının 2008-2009 yılına ait 3-5 yaş grubu planları var çok da kullanışlı. Ama bu seneye göre değiştirmem vakit alacak. 2012 2013 yılına ait 3-5 yaş grubu planları tekrar yayınlanırsa çok mutlu olacağım.. Arkadaşlar ulaşan olursa lütfen paylaşabilir mi..

Tepki Skoru
0
OLUŞUMUN YILLIK VE GÜNLÜKLERİNE ulaşan yokmmmmmmmmmmmmmmmu:16:

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00