Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

5000 Kadro İstiyoruz

Tepki Skoru
0
burda da karşıma çıktınız ya siz gerçekten iyilik meleğini oynuyorsunuz.Bu kadar araştırma neden sizdemi usta ögreticisiniz?

Tepki Skoru
1
araştırıp sizlere bilgi vermek arkadaşları bilgilendirmek istedim...

Tepki Skoru
0
merhaba arkadaşlar. eğitim sistemimiz kpss sınavını kazanmadan usta öğretici olarak çalıştırdığı insanlara güveniyor ve çocuklarımızı emanet ediyorlar fakat bu işin eğitimini almış alanında uzman kişilerin karşısınada kpss sınavını geçmeden olmaz diyorlar. ne kadar komik bir durum. artık gerektiği şekilde hareket edilsin kadrosuz kimse çalıştırılmasın. serpil

Tepki Skoru
0
Arkadaşlar ne güzel şeyler diliyorsunuz,ama bu usta öğreticiler varken yada ücretli çalışan öğretmenler varken dahası nice emeklisi gelmiş ve hala çalışan öğretmen varken milli eğitim neden kadro açsın söylermisiniz.Aslında eğitim döneminin başında usta öğreticiler birlik olcak görev almayacaklar görün bakın öğretmen açığını nasıl kapatıyo devlet o zaman mecbur daha fazla öğretmen atar,tabikide 5000 atamaz.Bunu sakın umut etmeyin....

Tepki Skoru
1
Evet hocamında dediği gibi 5000 olmaz kesinlikle....fakat kademeli olarak gittikçe artabilir belkide..şöyle ki : okulöncesinin zorunlu hale getirilmesi sebebiyle baya öğretmen açığı oluşacağı söylendi..bunu da devlet kademeli olarak tüm illere yayacak..ve sonuçta öğretmen açığı oluşacak doğal olarak...bu da daha çok öğretmen ataması demek....ama birkaç sene zarfında olur bu şeyler hemen olmaz gibi...zaman geçecek gibi ..

Tepki Skoru
0
tabii o zamana kadar ben yaşlanıp,emekliye ayrılmazsam...

Tepki Skoru
1
yok hocam....o kadar uzun süreceğini sanmıyorum...

Tepki Skoru
0
hadi bakalım görcez bakalım...Siz yine bugün iyilik meleği rolündesiniz.

Tepki Skoru
0
arkadaşlar sohbet etmek için serbest kürsüye buyrun burası sohbet ortamı değil..........

Tepki Skoru
0
nerde konuşacağımızı senden mi öğrencez biz.

Tepki Skoru
0
benim meb 9 yılımne zorluklarla okulu bitirdim hala usta öğreticiyimne zaman kadro verecekler ferhan

Tepki Skoru
0
bi okulöncesi öğretmenliği okuyan biri olarak mezun olmama 3 ay var...ama tam bitti zannederken bir de kpss olayı çıkıyo önümüze 4 yıl eğitim görmüyomuşuz gibi bizi bir de böyle sınavdan geçiriyorlar bir de koydukları kadroya bakılırsa bir sürü insan bende dahil boşuna emek harcıyoruz...daha iyi eğitim için daha fazla kadro istiyoruz...

büşra demircan
anadolu üniversitesi a.ö.f okulöncesi öğretmenliği 4.sınıf öğrencisi

Tepki Skoru
0
Danıştayın kararından sonra 5000 kadro az bile gelecek.Henüz miili eğitim bakanlığından resmi bir açıklama gelmedi.İnşallah hepimiz için hayırlısı olur.Sadece hakkımızı istiyoruz

Nazlı Korkmaz-Okul Öncesi Öğretmeni (işsiz)

Tepki Skoru
0
kadro istiyoruz emeğimizin karşılığını okulöncesine önem verdiğinizin ispatını görmek istiyoruz
okulöncesi öğretmeni nurdan kurtuluş

Tepki Skoru
1
arkadaşlar inşallah hepiniz atanırsınız...emeğinizin karşılığını alırsınız...

Tepki Skoru
0
Amaç Okul öncesini yaygınlaştırmaksa bence önce bizlere kadro vermekle başlasalar en iyi sonuca zaten ulaşmış olacaklar. 9 yıldır çalışmaktayız üniversite mezunuyuz , branjımızda bir çok kadrolu öğretmenden daha iyi olduğumuza inanıyorum. Bence bunlar kadro verilmesi için zaten yeterli kpss ye hiç gerek yok . Çeşminaz Aktuğ

Tepki Skoru
0
Okulöncesi eğitimin daha etkili olabilmesi için kadrolu öğretmenlerin çalışmasının zorunlu olduğunu düşünüyorum. Ustaöğretici arkadaşların pek çoğu elbette büyük bir özveri ile çalışıyorlar ama yerine öğretmen gelince onlara güle güle deniyor. Kimse demiyor ki "bu çocukların hali ne olacak?" Çocuklar öğretmenlerine alışıyor pat diye başka öğretmen geliyor sonrasında bu çocuklardan verim bekleniyor. Evet bizler 4 yıl zorlu şartlar ile okuduk, kadroyuda hak ettiğimize inanıyoruz. Nasıl ki sınıf öğretmenleri için 7000 kadro açılıyor ise pekala bizim içinde açılabilir. Okulöncesi eğitimde en az ilköğretim kadar zorunlu artık. Sevgili yetkililer artık sesimiz kısıldı biz kullanılmak istemiyoruz, sadece kadro istiyoruz. Daha verimli olabilmemiz için kadro şart. Daha güzel bir gelecek için kadro sizden eğitim bizden. SAYGILARIMLA.
SEVİL YILDIRIM

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.