Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Drama Etkinliği

Tepki Skoru
0
23 nisanda drama hazırlamam gerek yalnız biraz uzun olursa daha ii olur
elinizde varsa benimle paylaşır mısınız?????

bide yarışma yapıcam çuval yarışı yumurta taşıma vs... daha değişik yarışmalar biliorsanız benimle bunuda paylaşırmısınız????

teşekkürler.....

Tepki Skoru
0
DRAMA PLANIIIIIIII İSTİYORUUUMMM SINAV VAR YAA :s ARKADAŞLAR ÇOK HEYECANLIYIM NAPCAM BEN ?

Tepki Skoru
0
Arkadaşlar okul öncesi doğa bilincini geliştirmeye yönelik belgesel drama ve oyun etkinliklerine ihtiyacım var.Teşekkürler.

Tepki Skoru
0
Paylaşımımınız için çok teşekkürler.Yazdıklarınız çok işime yaradı

Tepki Skoru
0
işitme engellinin bağlı olarak dil bozukluğudan bir çocuğun sosyal becerilerini geliştirmek için bir etkinlik örneği Bu etkinliği planlarken yaptıracağın etkinliği açıklanacak,malzemeler,neler yapacağını ,nerede yapılacağını,çocuğa ne kazandırdıgını kompozisyon gibi yazılacak lutfen bılen varsa gondere bılırmı sınava lazım

Tepki Skoru
0
merhaba.. bn çocuk gelişimi özel eğitim okuyorum hocamız bizden farklı engel gurblarına örnek oyun etkinliği istedii bulamıorum lütfen yardımcı olun..

Tepki Skoru
0
çocuklara hayvan öykünmesii yaptırırsın seslerini taklit ederler özelliklerini söylerler veya çocuklara gözlerini kapamalarını vee bir ormanda olduklarını hayal etmelerinii orda hangii hayvanlarla karşılaşabilecekleri ile ilgili bir sohbet ortamı yaratırsın orman değilde hayvanat bahçeside olabilir yada çocukların kulağına eğilir her birine bir hayvan ismi verirsin çocuklar daire olur ya da yarım ay şeklinde oturur hangi çocuk hangi hayvanı aldıysa ortaya geçerr onun taklidini yapar diğer çocuklar tahmin eder

Tepki Skoru
0
geri dönüşüm ile ilgılı drama lazım açıl olarak yardımcı olursanız sevınırım tessekkurler

Tepki Skoru
0
merhaba ben yeni üyeyim ama yeni konu nerede açılıyor bulamadım o yüzden buraya yazıyorum.. ben okul öncesi okuyorum hoca problem çözmeyle ilgili drama bulmamı istedi çok aradım düşündüm birşey bulamadım not alacağım bununla. planın geri kalanını bir şekilde yaparım ama canlandırma kısmı çok önemli ama bulamadım yardımcı olabilir misiniz:)

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle