Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Haksız Görevlendirmeye Tepkisiz Kalma

Tepki Skoru
0
Arkadaşım yorum yaparken dikkatli ol ve ezbere konuşma... Senin 4 senede harcadığın emeğin ve paranın ona birini harcadığımızı da nereden uydurdun :S Emin ol emekse emek, para ise para örgündekiler kadar biz AÖFliler de harcadık... Lütfen artık ezbere konuşup, bilip bilmeden yorumlar yapmayın.. Kim kime bedavadan diploma verir arkadaşım.. Bir emek verilmiş ve bu emeğin sonucunda başarılı olunarak diploma almaya hak kazanılmıştır... AÖF mezununun diplomasında koskocaman OKULÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ yazıyor.. Bu ne anlama geliyor, Okulöncesi Öğretmeni anlamına geliyor. O yüzden bu diplomaya sahip kişilerin atanması kadar daha doğal bir durum olamaz... Bu kafaları değiştirin artık, hele ki diyorsun ki sınıf öğrt. atansın.. Yazık vallahi yazık ya !... İnan sen boşu boşuna
-örgün- üniversite sıralarında oturmuşsun
ARAKDAŞIM sen ialkışlıyorum çok güzel cevap vermişsin.kendini bilmez gereksiz yorumlarda bulunan insanlara...teşekkürler.tamdestek bend eburdayım...

Tepki Skoru
0
normal bir okulöncesi üniversitesi mezunu öğretmenlerin çoğalması gerekir.açıköğretim yoluyla öğretmen yetiştirileceğine inanmıyorum

Tepki Skoru
0
eğer kız meslek lisesinden çıkana yada 2 yıllık mezunlara görev verilecek ise ben lisans mezunu sınıf öğretmelerine destek veririm

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle