Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Haksız Görevlendirmeye Tepkisiz Kalma

Tepki Skoru
0
Gelecek sene sadece 2 il daha eklenecek diye biliyorum. Yanlış hatırlamıyorsam nimet çubukçu bunu söylemişti.

Tepki Skoru
0
İnanlı'nın verdiği bilgiye göre, 2010-2011 eğitim öğretim yılında Mersin, Antalya, Balıkesir, Aydın, Elazığ, Niğde, Osmaniye, Manisa, Sakarya, Kocaeli Denizli, Afyon, Yozgat'ta, 2011-2012 eğitim öğretim yılında Iğdır, Erzincan, Tekirdağ, Malatya, Aksaray, Siirt, Tokat, İzmir, Zonguldak, Kayseri, Kastamonu ve Ankara'da, 2012-2013 eğitim öğretim yılında Hatay, Çorum, Bitlis, Bursa, Sivas, Muş, Bingöl, Konya, Adıyaman, Batman, Ordu, Diyarbakır, Adana ve Kahramanmaraş'ta okul öncesi eğitimin ''zorunlu'' olması planlanıyor.

Tepki Skoru
0
Selçuk Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi 13 kasım 2009 cuma günü resmen kapatıldı. Artık öğretmen olmak için lisans eğitiminin üzerine iki yıl tezsiz yüksek lisans okumanız gerekecek. Kapatılan çocuk gelişimi ve eğitimi öğretmenliği, okul öncesi öğretmenliği yerine "Giyim mühendisliği" bölümü açılacak... Sizce böyle mi çözülecek problemler???

Tepki Skoru
0
arkadaslar bende cocuk gelısımı 2 sınıf ogrencısıyım bızde yardımcı ogretmen olarak atanıyorruz ve bızde 52 dersle mezun oluyoruz stajlar harıc lutfen bızımde hakkımızı yenmesıne ızın vermeyın ustelık lıseyle bırlıkte 5 yıllımızı vermıs oluyoruz unutmayın kı bız sıkılastırılmıs egıtım goruyoruz 6 ay formansyon almıyoruz ustelık butun derslere zorunlu gırıyoruz kacmıyoruz bızde hakkımızın karsılıgı sadce acık ogretım ıstıyoruz 3 ve 4 tamamlamak hemen atanmak degıl

Tepki Skoru
0
arkadaslar bende cocuk gelısımı 2 sınıf ogrencısıyım bızlerde o kadar emek verdık lıseyle bırlıkte 5 yılımızı verdık sızın kadar egıtımlıyız onlısans 52 dersle mezun oluyo sıkılastırılmıs egıtım goruyoruz sınıfımız 30 kısı ve hepımız cıft lıse mezunuyuz 6 ay formasyon almıyoruz sadece ıstedıgımız acık ogretım 3 ve 4 dgs sınavı cok zor lutfen bızımde hakkımızı savunun stajımız her yıl oluyo ve tek yer degıl ınan cok yoruluyoruz ama hakkımız yenılıyo dıye uzuluyoruz lutfen destekk hemen atama ıstemıyoruz zaten sadce acık ogretım 3 ve 4

Tepki Skoru
0
üzülerek katılıyorum ne yazıkki o kurstaki sınıf öğretmenlerine ben ders veriyorum dilşad

Tepki Skoru
0
Bende yeni üye oldum hocam mesajı gördüm bendende tam destek ben erzurumda kadrolu çalışıyom.bizim branşı oyuncak mı sanıyo bunlar acaba çok merak ettim......

Tepki Skoru
0
Sevgili üyemiz. Sınıf öğretmenlerinin alanımıza müdahalesi ile ilgili tepkimizi koyarken hem inandırıcı olmak hem de tuttuğumuzu koparmak lazım.
Bakanımızla yapacağımız görüşme öncesi dosyamızın kabarık olması için lütfen aşağıdaki metni isim soy isim il ve tel bilginizi yazarak 0452 671 4904 e fakslamanızı rica ediyoruz.
Tüm fakslar tarafımızdan toplanıp bakanımızın karşısına dosyalar dolusu faksla çıkmak istiyoruz.

Haklı tepkimizi savunmak için bire bir yapacağımız görüşme öncesi ne kadar çok
belge ile gidersek o kadar elimiz güçlü olacak.Lütfen duyarlı olalım.Öğrenci öğretmen herkes buna destek olsun.

Bakanımızla görüşmeye 5 arkadaşımızla gideceğiz.Ayrıca Parti yetkilileri,Sendikalar ve diğer sivil toplum kuruluşları ile görüşmeler yapacağız.
Sınıf öğretmenlerinin görevlendirilmesi haricinde diğer sorunlarımızıda yetkililerle paylaşacağız.Artık bana dokunmayan yılan bin yaşasın anlayışından çıkalım ve herkes artık bu işe destek olsun.Onurumuz için,Geleceğimiz için...

Gönderilecek Faks metni için tıklayın ve indirin : http://www.okuloncesiforum.com/haksizlik.doc
merhaba ben yeni katıldım

Tepki Skoru
0
Bende yeni üye oldum hocam mesajı gördüm bendende tam destek ben erzurumda kadrolu çalışıyom.bizim branşı oyuncak mı sanıyo bunlar acaba çok merak ettim......
slm
sadece bizim branşımızı değil bütün hepsini oyuncak zannediyorlar istedikleri gibi oynuyorlar daha öncede veterinerleri mühendisleri...........................öğretmenlikle uzaktan yakından ilgisi olmayanları sınıf öğretmeni yapmadılar mı ?????

Tepki Skoru
0
ülkemizde herşey gibi bu konulardada biliçsizce biçimlendirme yapıyorlar. herzaman ileriye donuk düşünülmüyor.anlayacağınız hep geri kalıyoruz.

Tepki Skoru
0
bende katılıyorum hocam herkes tam destek istiyoruz hak yemiyelim hakkımızıda yedirmeyelim çünkü ikiside aynı kapıya çıkar

Tepki Skoru
0
okulöncesini işi bilmeyen biçok kişilerle doldurdular danıştay el koydu şimdi sıra sınıf öğretmenlerinde..anlamıyorum çocuk eğitmek farklı yetiştirmek çok farklı.. isterlerse biz gidelim her önüne gelen,çocuklara eğitim versin yada daha kesin bir çözüm okullar kalksın herkes eğitime katılsın ne dersiniz?

Tepki Skoru
0
ben öğretmen değilim ama bir anaokulunda okul aile birliği başkanıyım ve sonuna kadar yanınızdayım saygılar

Tepki Skoru
0
kesinlikle hep destek tam destek. bu bölümde o kadar okuyan varken neden sınıf öğretmenleri yerimize gelsin ki.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle