Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİ OLARAK KAZIKLANMAYA ALIŞIK MISINIZ?

Tepki Skoru
0
HeP BirLikTE KaZIkLANmaAMak DİLeğİYlE .... EL ELe VeRİp Bİrlik Olalım :)::):):):)

Tepki Skoru
0
açıklamalarınız çok etkileyici bizim sayemizde birileri milyarlar kazanırken biz onlara ve imkansızlıklara rağmen birşeyler yapma çabasında çırpınıp duruyoruz. bu konuda yapılabilecek her türlü çalışmada küçük de olsa benimde tuzumun bulunmasın isterim.yeter ki birlik ve beraberlik kurulabilsin.

Tepki Skoru
0
hocam tabiki birlik olacağız her zaman her konuda yanınızdayız sız yeterki güzel projeler başlatın

Tepki Skoru
0
Bazı köy okullarında öğrencilerin ailesinin durumları yok.Kardeşim dergi parasını cebinden verdiğini bilirim.Yada "örnek satılmaz " ibareli dergileri verirdi öğrencilerine.Zaten alacak durumları yok ve fiyatlarda çok yüksek...Bende yanınızdayım arkadaşlar....

Tepki Skoru
0
Bazı köy okullarında öğrencilerin ailesinin durumları yok.Kardeşim dergi parasını cebinden verdiğini bilirim.Yada "örnek satılmaz " ibareli dergileri verirdi öğrencilerine.Zaten alacak durumları yok ve fiyatlarda çok yüksek...Bende yanınızdayım arkadaşlar....
köydeyken bende bir çok şeyi kendi cebimden karşılıyordum üstelik usta öğretici maaşıyla merkezdeki kadrolu öğretmnlerin bir çoğu kıymaz bir kuruş harcasın öğrencilere kırtasiye yardımı verilir eğitim öğretime hazırlansınlar diye benim kadrolu öğretmenim o parayı bile bilezik alarak değerlendirir. çok komik ve vahim bir durum ben usta öğretici olarak burdayım ve elimden geleni yaparım.

Tepki Skoru
0
köydeyken bende bir çok şeyi kendi cebimden karşılıyordum üstelik usta öğretici maaşıyla merkezdeki kadrolu öğretmnlerin bir çoğu kıymaz bir kuruş harcasın öğrencilere kırtasiye yardımı verilir eğitim öğretime hazırlansınlar diye benim kadrolu öğretmenim o parayı bile bilezik alarak değerlendirir. çok komik ve vahim bir durum ben usta öğretici olarak burdayım ve elimden geleni yaparım.
ben anaokulunda calısıyorum butun ogrencılerımın annelerı de calısıyor.okula aylık ucret de verılıyor buna ragmen bazı ıhtıyacları kendım alıyorum.(kadroluyum:) bunu usta ogretıcı ya da kadroluyla genellemek hıc dogru degıl. hepımız okul oncesı egıtım ıyı yerlere gıtsın cocuklara ıyı bır egıtım verelım dıye ugrasıyoruz.

Tepki Skoru
0
bencede birlikten kuvvet doğar bende bu fikre katılıyorum velilerden bi kurus alamıyoruz alsakta hangi birine yetirebiliriz herzaman yanınızdayım

Tepki Skoru
0
ben anaokulunda calısıyorum butun ogrencılerımın annelerı de calısıyor.okula aylık ucret de verılıyor buna ragmen bazı ıhtıyacları kendım alıyorum.(kadroluyum:) bunu usta ogretıcı ya da kadroluyla genellemek hıc dogru degıl. hepımız okul oncesı egıtım ıyı yerlere gıtsın cocuklara ıyı bır egıtım verelım dıye ugrasıyoruz.
keşke bütün kadrolular böyle düşünse :) :) :)

Tepki Skoru
0
:36_11_13:Ben bu konudaki tepkimi geçen yıl ortaya koydum bir buçuk yıl araştırma yaptıktan ve geçmiş öğretmenlik yıllarımdaki kaynakları göz önüne alarak bir matematik ve kavramlar kitabı hazırladım. Bunun yanında dramatizeler için kendim hikayeler yazdım,ayrıca ünitelere göre parmak oyunları,şiirler vs. bunları bir yayın evinde bastırmayı düşündüm fakat maliyeti beni aştı bu nedenle kitabımı çocuklara fotokopi çekerek kullanıyorum velilerimde tek kuruş ücret ödemiyorlar. yalnız 1'er top fotokopi kağıdı aldırdım birer top kağıtta okul ücretleri ile aldım.toplam maliyetimiz 5 TL. oldu. Birlik olursak bu sorunu çözeriz.

Tepki Skoru
0
Herkes aynı dertten muzdarip.Ama hep susuyor belki de susturuluyoruz.Önümüze hazır gelen herşeyi fırsat biliyor veeee fırsatçılar tarafından kandırılıp dolandırılabiliyoruz....Ben artık ne kandırılmak ne de dolandırılmak istemiyorum ve bu hususta her ne yapılacaksa bende tam destek sizlerleyim....

Tepki Skoru
0
Lütfen arkadaşlar bu konuyu yabana atmayın. Söylenenler hem çok doğru, hem de üzerinde önmle durulması gereken bir şey. Ben de köy öğretmeniyim. Veliler bırakın çocuğuna 1 tl kağıt parası vermek hiçbir konuda destek olmuyor. Ben kendi imkanlarımla yapmaya çalışıyorum. O da anlatıldığı gibi çok pahalı. Herşeye güç yetmiyor. Bir köy öğretmeni olarak burda ki imkansızlıkları bilerek sonuna kadar destek.

Tepki Skoru
0
bende herzaman destek olmaya ve destekle calısmaya varım arkadaslar.oyuncakcıların okula gelıpte guzel oyuncaklara pahalı fıyat vermelerınden cok sıkıldım.

Tepki Skoru
0
bu davada bende varım
ne yapmam gerekiyorsa haberdar edin lütfen

Tepki Skoru
0
birlik olunduktan sonra aşılmayacak dağ yoktur. ben de destek için varım arkadaşlar.

Tepki Skoru
0
arkadaşlar çok güzel bir konu üzerinde tartışıyoruz. fakat bu konuyu okul müdürüne nasıl açmayı düşünüyorsunuz. sonuçta velilerden gelen her kaynak okulun döner sermayesine gidiyor.o toplanan kitap ve düzeysiz tiyatro paralarının büyük bir kısmıyla okulun ihtiyaçları karşılanıyor. ben hep diyorum okulöncesi kurumları bir eğitim alanı olmaktan çok ticarethane olarak görülüyor. başarabilmek ümidiyle....

Tepki Skoru
0
evet müdür ne derse o olur.birçoğumuzun görüşleri bile dikkate alınmıyor.ben kendi paramla alıyorum artık.tabi yüksek fiyatlara...

Tepki Skoru
0
aslında herkesin de istediği bu değilmi daha yüksek fiyat satalım kar edip zengin olalım diye kimseyi düşünmüyorlar mı alırlar mı vb.falan diye ama bunu anlayan yayıncılar pek olmaz heralde

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle