Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

ÜNİVERSİTELERİN TABAN/TAVAN PUANLARI

Tepki Skoru
0
a.ö.f okulöncesi taban 324.424 çok yükselmiş arkadaşlar
arkadaşım bu senenin soruları diğer seneye oranla kolaydı.doğru orantılı olarak da puanlar artar.bu demek değildir ki puan cok yükseldi....ayrıca 324 puanı e.a türünden değil sözel turundender.sadece bilgi amaçlıdır...

Tepki Skoru
0
deniz ve tuba size katılıyorum A.Ö.F YE YERLEŞMEK OKADAR KOLAY DEĞİL...A.ö.F yi küçümsemeseler iyi olur artık...

Tepki Skoru
0
ne güzel yaa inş.bende okul öncesi öğrt.olurum allah izin verirse...)

Tepki Skoru
0
ya arkadaslar ben sımdi kendimi kotu hissettım bendemi elımı kolumu saalayıp girmeye çalıstım çalıstım olmadı bu da benim kotu olduğum anlamınamı geliyo 300 uzeri alanlar girmedi yazmıssınız ya alındım acıkcası

Tepki Skoru
0
selçuk bey 2 yıllık çocuk gelişimine girersem 4 yıllığa geçiş nasıl olur bilginiz warmı?

Tepki Skoru
0
bu sene balıkesir üniversitesi okul öncesi öğretmenliği tavan 358 -taban 339 la aldı..ikinci öğretim yok zaten:)

Tepki Skoru
0
cumhuriyet üniversitesi
336-359 oldu
çok arttı ya bi de işin tuhaf tarafı ortak alan olduğu için
sınıfın çoğu sayısalcı onlar için bi anatomi dersinde faydalı oluyo
diğerleri hep sözel olduğu için sıkıntı çekmiyolar değil

Tepki Skoru
0
Merhaba ArkadaŞlar Ben AÖf OkulÖncesİ ÖĞretmenlİĞİnden Bu Sene Mezun Oldum Suanda Kadrosuz Usta ÖĞretİcİ Olarak Bİr KÖy Okulunda GÖrevlİyİm Ama Ben Kendİmİ Dahada GelİŞtİrmek İstİyorum Ve Bu Nedenlede 2008 De Hem Kpss Ye Hemde Öss Ye GİreceĞİm Öss Ye Gİrmedekİ Amacim Çocuk GelİŞİmİ Ve ÖĞretmenlİĞİ Okumak Ve Daha Da İlerde Lİse ÖĞretmenİ Yada Akademİsyen Olmak Bunun İÇİn Gazİ Yada Hacettepeyİ DÜŞÜnÜyorum ArkadaŞlar Bu Ünİversİtelerİn Puanlari Ne Kadar Ve Bu Puanlari Alabİlmek İÇİn Ne Kadar Net Yapmak Daha DoĞrusu Nerden Ne Kadar Soru ÇÖzmem Lazim ÖrneĞİn SÖzelden Mİnİmum Ne Kadar Sayisaldan Mİnİmum Ne Kadar Yardimci Olursaniz Sevİnİrİm

Tepki Skoru
0
valla arkadaşım güzel düşüncelerin var söz ea diye ayıramam ama
şöyle bi 85 net falan yapman lazım puanların yükseleceğinide
göz önünde bulundur başarılar

Tepki Skoru
0
Merhaba ArkadaŞlar Ben AÖf OkulÖncesİ ÖĞretmenlİĞİnden Bu Sene Mezun Oldum Suanda Kadrosuz Usta ÖĞretİcİ Olarak Bİr KÖy Okulunda GÖrevlİyİm Ama Ben Kendİmİ Dahada GelİŞtİrmek İstİyorum Ve Bu Nedenlede 2008 De Hem Kpss Ye Hemde Öss Ye GİreceĞİm Öss Ye Gİrmedekİ Amacim Çocuk GelİŞİmİ Ve ÖĞretmenlİĞİ Okumak Ve Daha Da İlerde Lİse ÖĞretmenİ Yada Akademİsyen Olmak Bunun İÇİn Gazİ Yada Hacettepeyİ DÜŞÜnÜyorum ArkadaŞlar Bu Ünİversİtelerİn Puanlari Ne Kadar Ve Bu Puanlari Alabİlmek İÇİn Ne Kadar Net Yapmak Daha DoĞrusu Nerden Ne Kadar Soru ÇÖzmem Lazim ÖrneĞİn SÖzelden Mİnİmum Ne Kadar Sayisaldan Mİnİmum Ne Kadar Yardimci Olursaniz Sevİnİrİm
canım çocuk gelişimi ve eğitimi öğr kalktı.2007 de e.a bölümünden alarak adını okul öncesi öğr çevirdi.yani 2007 itibariyle sözelden alım yok.sadece e.a dan var.e.a. hacetepe içinse ek puan aldığınızı gözönünde bulundurursak (a.öf mezunuysanız) turkce 28,mat 27,sosyal 26 net yapmanız lazım yaklaşık.yani fule yakın.sadece 1. bölümü yapmanız yeterli zaten okul öncesi öğr. için.

Tepki Skoru
0
meslek lisesi mezunlarına okuldan kaç puan veriliyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Tepki Skoru
0
mrb arkadaşım bende meslek lisesiyim bana 95 puan geldi.yüksek geliyo yani

Tepki Skoru
0
evet sen notlarını yüksek tutmaya bak banada 94 gelmişti dier liselere göre bu konuda şanslıyız

Tepki Skoru
0
ben lise 3 deyim lise 4 de sınava giricez ve şu puanları lise 1 den beri araştırıyorum bakıyorum takip ediyorum artık her bakışımda birazda umudum gidiyo çok yüksek kazaamayacağımı düşünüyorum bide satajımız falan oluyo diğer dersler derken ÖSS ye hazırlanmak çok zor :(

Tepki Skoru
0
2007 yılı MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Atatürk Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği EA-1 345.876 368.663

Tepki Skoru
0
ben lise 3 deyim lise 4 de sınava giricez ve şu puanları lise 1 den beri araştırıyorum bakıyorum takip ediyorum artık her bakışımda birazda umudum gidiyo çok yüksek kazaamayacağımı düşünüyorum bide satajımız falan oluyo diğer dersler derken ÖSS ye hazırlanmak çok zor :(

bence korkma bende ümitsizdim össye hazırlanırken ben de sağlık meslek lisesi mezunuyum okul birincisiydim bu avantajım vardı ama düşüktü kazanma şansım :( öss ye giridm hem kendi branşımın devlet memurluğunu kazandım
ikisindne birini seçmeliydim okul öncesi öğretmenliğini kazanmıştım onu seçtim
Allah ummadığınız anda size kapılaırnı açar yeter ki siz bakmasını bilin...
umutlu ol..

Tepki Skoru
0
:362jf:bencede korkma bende staja falan gittim evet zor oluyod ama bana hocam yardımcı oluyordu etkinlikleri hazırlamada falan yardımcı oldu saolsun sen elinden geleni yap ben 2. senemde kazandım ama iyikide lise 3te çalışmışım çok yardımı oldu sana tek tavsiyem sitres yapma BAŞARILAR:)

Tepki Skoru
0
arkadaşlar ordu üniversitesi enson kaç puanla okul öncesi bölümüne öğrenci almış bilen varmı?

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle