Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

YARDIMLARIN GİTTİĞİ OKULLAR

Tepki Skoru
0
Çok mutlu oldum..resim gönderdiğiniz için teşekkür ederiz..Bu çocuklar ve böyle öğretmenler herşeyin en iyisine layık...

Tepki Skoru
0
ne yalan söyleyim ben resimleri görünce çok üzüldüm dolapları var sınıfları var içleri boş ve biz bu kadar duyarsız davranıyoruz 20 kişi ne demek ya bence bunu tekrarlamalıyız bu çocuklar için çabalamıyormuyuz selçuk bey tekrar başlatalım iyi bir kampanya hatta hazırladığınız sitemizin tanıtım afişi gibi bir afiş hazırlayalım okullarımızın panosuna asalım ne dersiniz arkadaşlar....

Tepki Skoru
0
allah bizi de böyle durumda bırakmasın göreve başlamak en büyük korkum daha fazla yardım yapamadığım için üzgünüm:(

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Kitap satın alarak yeni kampanyamıza katkıda bulunabilirsiniz.

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Ne yapıyorsak sizler için yapıyoruz.En azından yardım edenlere 1 teşekkür edilmeliydi ama bazı öğretmen arkadaşlarımız bunu bile yapmadılar.
Bundan sonra yardım giden okullar seçimlerinde daha seçiçi olacağız.

Tepki Skoru
0
selçuk hocam kendini çabalarınızla ve desteklerle yaptığınız yardımları allah önünüze getirsin. dualar yanınızda olsun.
teşekkürler!

Tepki Skoru
0
Bende **nuray**hocaya Katiliyorum.....okul öncesi Eğitimin Gelişimi Için Elinizden Geleni Yapiyorsunuz Bende Size Elimden Geldiğince Destek Olmak Istiyorum Hocam...ilk Olarak Kitap Ve Dergi Alarak Başliycam Bu Işee ...teşekkürler :)

Tepki Skoru
0
merhaba selçuk bey ben serap şu an yozgatın aydıncık ilçesinin dereçiflik köyünde çok zor şartlar altında görev yapmaktayım velilerimin ve okulumun maddi olanaksızlıklarından dolayı elim kolum bağlı bu yüzden sizden ricam sınıfıma yardım yaparmısınız lütfen
Dereçiftlik İlk Öğretim Okulu .AYDINCIK/YOZGAT
SERAP DUYAR
05393171509
05438662562

Tepki Skoru
0
slm
bende yardım ıstıyorum 27 örencım var aidat alamıyorum ögrencılerı kayıp etmektense istememeyı tercıh edeyorum lutfen banada yardım

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle