Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Yıl sonu gösterileri

Tepki Skoru
0
yılsonu gösterileri iptal edilsin çocukların ruhsal gelişimlerini olumsuz etkilediğini düşünüyorum

Tepki Skoru
0
Katiliyorum sadece Çocuklarin deĞİl ÖĞretmenlerİnde dengesİnİ bozuyor.ben eylÜl atamasinda atandim Çok mutlu oldum ama Şİmdİ Önemdekİ tek ve bÜyÜk sorun yil sonu gÖsterİsİ

Tepki Skoru
0
bence yapılan pek çok yılsonu çalışmasının çocuklara bir katkısı yok.ancak bunu bazı bilgili veliler ve bazı yöneticiler dışında kimse anlamıyor.ne kadar pahalı nekadar gösterişli bir gösteri yaparsanız o kadar iyi öğretmensiniz bazı idarecilerin gözünde maalesef.sizin bir yıl boyunca yaptığınız çalışmaların hiç biri görünmez, yada yıl sonuna hazırlanmak için çocuklara kaç şarkı öğretemediğinizin hiç bir önemi yoktur.çok yanlış ama maalesef böyle:(

Tepki Skoru
0
yılsonu gösteri yerine her ay farklı etkinlikler yaparak cocukların utangaclık baskasının yanında birşeyleri sergileme yetenegini geliştirmek her zaman iyidir.

Tepki Skoru
0
bencede yıl sonu gösterileri M.E.B tarafından kaldırılmalı çocukları olumsuz yönde etkilediğini görmezden gelmemeliler artık

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle