Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümünü Yeni Kazandım Bilgi İstiyorum

Tepki Skoru
0
merhabaaa ben dün itibariyle okul öncesi öğrtmenliğini kazanmıs bulunuyorum :))) ve bu meslek hakkında herseyi cok ama cok merk ediyrm ... mezun olduktan snra okullar haric nerelerde calısabiliriz .. kreş acabilir miyiz?.. yüksek lisansımızı pdr ya da pskoloji alanındaa yapabilir miyiz.. ? şimdiden teşekkürler ..

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
merhabaaa ben dün itibariyle okul öncesi öğrtmenliğini kazanmıs bulunuyorum :))) ve bu meslek hakkında herseyi cok ama cok merk ediyrm ... mezun olduktan snra okullar haric nerelerde calısabiliriz .. kreş acabilir miyiz?.. yüksek lisansımızı pdr ya da pskoloji alanındaa yapabilir miyiz.. ? şimdiden teşekkürler ..
Hayırlı olsun.Kreş açabilirsiniz.Pdr veya başka alanlarda eğer üniversite kabul ederse sınavına girebilirsiniz.

Tepki Skoru
0
Hayırlı olsun hocam Ailemize hoşgeldiniz.. Selçuk Hoca'm açıkca söylemiş ;) Ayrıca Kız Meslek Liselerinin Çocuk Gelişimi Teknik derslerine de girebilirsiniz..

Tepki Skoru
2
Biz Büyük Bir Aileyiz her gün dahada büyüyoruz:)
Aramıza hoş geldin okulunda hayırlı olsun. Kendi adıma elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Tepki Skoru
0
cok tesekkür ederimmmm :))) bi sorum oldugundaaa yardımlrınızı bekelrim ...
aslındaa ben sevincimi pek yasayamdım bana herkess cocuklrr ygrsmak zor falan diyoor ama bn kendime güvenyrmmm .. amaa kafam da karsıtı

Tepki Skoru
1
Amann herkes herşeyi söyler sen kendini dinle cnm:)Hem zor olmayıp da karşılığında para aldığımız bir iş var mı ki(?):))

Tepki Skoru
2
Rica ederim ne demek:) Her zaman yardımcı olmaya çalışırım olmazsam bile yardımcı olabilecek arkadaşlarla iletişime geçerim. Sevincini yaşa biz sevincine ortak oluruz:) Kendine güven emin adımlar at sorun yaşamayacağına inan yaşasan bile halledebileceğini unutma bizler buradayız. Ben bu sene herkesin fikrine saygı duymayı ancak kulak ardı etmeyi öğrenmeyi başardım o yüzden herkesin söylediklerini düşünüp üzülme. Tabiki sana görüşlerini söyleyenlerin söylediklerinde doğruluk payı olanlarda olacaktır ama kendi düşüncelerini savunmaktan vazgeçme.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle