Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

OKULUMUN İHTİYAÇLARI VAR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tepki Skoru
0
merhaba ben balıkesirde merkez çandır ilköğretim okulunda göreve basladım sınıftaki eşyalrın hepsi bastan savma bu şekilde idare edicez artık ama özellikle hikaye kitabı, cd, kukla bana da yardımcı kitaplar bu tarz ihtiyaclar daha önemli ve gerkli benim için eski kilim örtü halıfileksle idare edicem okul yeni yapılmış ama çok ama çok eksiği var köyün eğitim seviyesi düşük önemde vermiyor ilgi cekmek istiyorum yardımcı olusanız minnettar kalırım müdürümüz sait beye ulaşırsanız sevinirim okuln numarası 0266 297 92 46

Tepki Skoru
0
Okulumuzun anasınıfına olan malzeme ihtiyacı oldukça fazla.Maddi olanaklarımızın olmadığından okulumuz adına pek birşey yapamıyoruz.okulumuzda 4 anasınıfı 110 tane de öğrencimiz bulunmkta.Sınıflarda dört tane dolaptan,32 ekran televizyondan ve 4 tane plastik masadan başka hiçbirşey yok lütfen okulumuza yardım edin!

BAYDİĞİN İLKÖĞRETİM OKULU AYDINCIK/YOZGAT
0354 491 71 36 ANASINIFI ÖĞRT.ZEYNEP EKNİNCİ

Tepki Skoru
0
vanın fevzi şengül ilköğretim okulunda anasınıf öğretmeniyim.anasınıfını seven ,gelmek için heveslenen baya öğrencimiz var.bunları okula zorda olsa getirdik.bu öğrencilerimizn gerçekten yardıma ihtiyaçları var .daha çok kırtasiye yardımına ihtiyacımız var.adres .akküprü mah.fevzi şegül ilkçğretim okulu.mecit ilkan /anasınıf öğretmeni/.......................

Tepki Skoru
0
merhaba benim sınıfımın şuanda en önemli ihtiyacı bi halı velilerin durumları ii olmadığından bi türlü alamadık birde çeşitli eğitici oyuncaklar olabilir bu konuda bizede yardımcı olursanız sevinirim....

zafer ilköğretim okulu ulus\ bartın
tel:.........................

Tepki Skoru
0
merhaba arkadaşlar. bende gaziantepte çalışıyorum.sınfımızın ihtiyacı a<slında çok fazla.ama acilen yer döşemesi lazım.eski bir halı var ama yıkansada aynı hep çok kirli.eğitici oyuncağımız hiç yok.bazı malzemeleri biz temin etmeye çalıştık ama velinin bütçesi olmadığından hepsini başaramadık biede bu konuda yardım ederseniz çok sevinicez
mete uygun iöo gaziantep/ şehitkamil

Tepki Skoru
0
Merhaba öncelikle yönetici ve üye arkadaşlara çok teşekkürler.bu bölüme yazılan tüm yazıları okuyunca gerçekten insan sadece kendisinin zor durumda olmadığını anlıyor.Ben kars'ta tüm zor durumdaki arkadaşların olduğu gibi çok kötü koşullarda olan bir okulda çalışıyorum.Oyuncakların bir çoğunu kendim imkanlarımla el yapımı olarak üretmeye çalışıyorum.Diğer iyi okullar ise ellerindeki fazla malzemeyi paylaşma konusunda gerçekten isteksizler.Hikaye kitaplarına ve eğitici materyallere ihtiyacım var.Kendim almaya çalışıyorum ama gerçekten başa çıkamıyorum artık.
Adresimiz
M. Cumhuriyet İ.Ö.O
Milli eğitim loj. karşısı
Merkez/Kars
Tel: 0474 2238162

Tepki Skoru
0
arkadaşlar bende varım, bide bu yardıma sınır koymayalım kim ne kadar verebilirse diyelim çünkü nekadar çok yardım toplanırsa o kadar çok okula elimiz uzanır

Tepki Skoru
0
arkadaşlar bende usta öğretici olarak atndım ama gçrev yapacağım okulda anasınıfı yok yeni oluşturulacak bu konuda ban yardımcı olursanız sevinirim

namık kemal ilköğretim okulu

tuzluca ığdır

Tepki Skoru
0
okulun telefon numarası ise 04762112291 ilğiniz için şimdiden teşekkür ederim

Tepki Skoru
0
merhaba ben Antalyanın Alanya ilçesi Türkler Kasabası Ayşen Cengiz Urfalıoğlu ilköğretim okulu anasınıfı öğretmeniyim. Sınıfımızda kırtasiye malzemesi dışında çok az oyuncağımız bulunmakta. eğer bu konuda yardımcı olursanız çok seviniriz. Teşekkürler..

Tepki Skoru
0
merhaba selçuk bey ben meltem solak bu sene ilk başladım göreve bu işe gerçekten gönül vermiş biriyim en azından öyle düşünüyorum daha atanmadan birsürü etkinlik kaynak olarak hazırdım malesef atanınca buyuk bir hayal kırıklığına ugradım ama genede yılmadım oldukça sorunlu bir anasınıfım var yani sorun derken mesela sınıfım okul binasının oldukça ilersinde tarla içinde bi yer ve fiziki koşullarıda oldukça elverişsiz daha doğrusu elverişsizdi fakat ben elimden geleni yaptım boya, halı ve oyuncak yardımı yapıldı ancak malesef velilerimize kitap dergi v.s. aldırtamadım almak istemediler bende hergün fotokopi ile kendi kanaklarımdan çekip göturyorum sizden istediğim boyama kitabı yada çalışma kitabı tarzında şeyler eğer yardımcı olabilirseniz sevinirim zaten devamlı gelen 10 11 öğrencim var bunun yanı sıra derginizi toplu alımlar için buradaki okulöncesi öğretmenleriylede görüşmeyi düşünüyorum siteniz ve çalışmalarınız için ayrıca teşekkür ederim iyi çalışmalar
.
meltem solak(okulöncesi öğretmeni) ......................trabzon (beşikdüzü) yeşilköy ilköğretim okulu(yeşilköy)

Nihal EROĞLU

YÖNETİM EKİBİ
Yönetici
Tepki Skoru
25
okulum balıkesir kepsut ilçesine bağlı serçeörenilköğretim okulu. sınıfımda hiç birşeyim yok diyebilirim. herşeyi silbaştan yapıyorum ve bu oldukça zor. yardımlarınız bekliyorum.

hikaye ve boyama kitaplarına ihtiyacım var şimdiden teşekkürler.

Tepki Skoru
0
merhaba bu konuyla ilgilenen tüm arkadaşlara tesekkür ederim. Ben rizenin hemşin ilçesinde çaılşıyorum.2006 subatta atandım. ilköğretime bağlı anasınıfında çalısıyorum. burada yapılan uygulama su, ilçede nekadar çocuk varsa okula gelsinler diye yapmadıkları kalmadı ama onlara elverişli bir egitim ortamı oluşturmayı düşünen yok.Şubattan beri kimlerden yardım istedim çok sağolsun belediye baskanı bize tv aldı hepsi bu.sınıfımızda nerdeyse 20 yıllık kapakları kırık iki tane dolap var. hikaye adı altındaki kitaplar ilkokul seviyesinde resimleri olmayan birkaç kitap.kuklamız yok kukla sahnemiz yok. bunları çogaltabiliriz yani bizim herseye ihtiyacımız var.bugun müfettiş geldi adam bana söyleyecek söz bulamadı sınıfımız çok soguk çünkü pencerelerden bi tanesi kapanmıyor. gecen kışı montlar üzerimizde geçirdik. bu sene de aynı olacak büyük ihtimalle.bize göndereceğiniz her sey emin olun çok işimize yarayacak. çünkü bizim hiç bir seyimiz yok. bu sıınıfları açanlar hiç düşünmemişler bu çok üzücü.herkese tesekkür edrim.

Meltem Demir Anasınıfı Öğr
ADRES:merkez ilköğretim okulu lojmanı
kat:3 daire 7 Hemşin/Rize
......................

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Arkadaşlar mesajlarımı tam okumuyorsunuz sanırım.
İsminiz:
okul ismi:
okul tel :
İhtiyaç :
Bu şekilde yazarsanzı daha iyi olur.

Tepki Skoru
0
SINIFIMIN İHTİYAÇLARI
Okulumuz İzmir'in Bayındır ilçesine bağlı Zeytinova (zeytinova belediyesi) ilköğretim okuludur.8 yıl sonra ilk kez bu sene sınıf açılmış ve şu an sınıfta ilgi köşeleri oyuncak ve malzeme yetersizliğinden dolayı hazırlanamamaktadır.Çevredeki diğer okullardan malzeme istenmiştir fakat şu ana kadar herhangi bir yardım ulaşmamıştır.Özellikle oyuncak eksiklerimizi gideremiyoruz.Kırtasi malzemelerini de velilerden topladığımız yardımlar sayesinde kısıtlı bir şekilde karşılayabiliyoruz.yardımlarınızı bekliyoruz.İlginiz için şimdiden teşekkürler.

Tepki Skoru
0
merhabalar bizimde sepetli ilköğretim okulu anasınıfı olarak kırtasiye ve eğitici cd ihtiyaçlarımız bulunmaktadır. bu ihtiyaçlarımızı karşılayabilirsek çok sevinirim. Sepet

Tepki Skoru
0
merhabalar bizimde sepetli ilköğretim okulu anasınıfı olarak kırtasiye ve eğitici cd ihtiyaçlarımız bulunmaktadır. bu ihtiyaçlarımızı karşılayabilirsek çok sevinirim. Sepetli ilköğretim okulu Taşova/sepetli köyü AMASYA

Tepki Skoru
0
ÜMRAN ÇETİNKAYA
Okul İsmi:Zeytinova İlköğretim Okulu (İzmir-Bayındır-Zeytinova)
Okul Tel:0 232 586 50 10
İhtiyaç:Oyuncak, kırtasiye malzemesi,kitap

Tepki Skoru
0
sepetli ilköğretim okulu bünyesinde anasınıfı öğretmeniyim okulumun herhangi bir geliri olmadığından çeşitli yardımlarla ayakta durmaya çalışıyor. Velilerimiz maddi yönden yoksun olduklarından dolayı sizlerden kırtasiye gereçleri,çeşitli eğitici cd ler ve araçgereçler bekliyoruz. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim. Sepetli ilköğretim okulu : Sepetli köyü/Taşova ; AMASYA ŞENGÜL UÇAK TEL:344 10 44

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle