Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Ücretsiz Gelişim Raporlarınız Bizden

Tepki Skoru
0
Cok tesekkur ederiz cok sevindim bilgisayar da hazirlamayi dusunuyodum cok isime yarayacak. Emeginize saglik...

Tepki Skoru
0
Çok güzel bir uygulama. ben de mj attım bile.. Şimdiden teşekkürler..

Tepki Skoru
0
çok teşekkür ederiz.böyle bir kampanya için.bende mesajımı attım.umarım bana da gelir.çok teşekürler....

Tepki Skoru
0
Tüm mesaj çekenlere gönderilecek arkadaşlar.İlginiz için asıl biz teşekkür ederiz...

Tepki Skoru
0
hocam cok güzel düsünmüssünüz ancak gelişim raporları eokulda yazılıp cıktısı alınmıycakmı?

Tepki Skoru
0
slm ben heyecan yaptım galiba sms yazdım ama nereye gönderceğim anltatırmısınız

Tepki Skoru
0
bende istedim bakalım nezamangelecek :) teşekkürler kampanya için :)

Tepki Skoru
0
bende tlf numarası hala görünmüyo nereye atıcam yardımcı olurmusunuzz

Tepki Skoru
0
Renkli gelişim raporlarınız ücretsiz veriyoruz.Sadece kargo masrafını (Gelişim raporlarını aldığınızda 3,5 tl gibi ufak bir rakamı kargo bedeli olarak kargocu alacak) karşılayarak bu imkandan faydalanabilirsiniz.

[IMG]http://www.okuloncesiforum.com/f2.jpg[/IMG][IMG]http://www.okuloncesiforum.com/f1.jpg[/IMG]

KİMLER KATILABİLİR?
Sadece öğretmenlere özel bir kampanya olduğundan sadece öğretmenler OKUL ADRESLERİNE gönderilecek şekilde katılabilirler.

NASIL ÜCRETSİZ ALABİLİRİM?

Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girerek
MDEGITIM (bosluk) almak istediğiniz sayı (bosluk) İSİM SOY İSİM ADRES olarak yazıp
0532574 58 39 e sms olarak gönderin.1 Smsdir.

Örnek : MDEGITIM 15 ADET SEDA FATMA KARAKIŞLA İLKÖĞRETİM OKULU KARSIYAKA MH .DERE SK NO 56 ALANYA/ANTALYA

HİÇ ÜCRET ÖDEYECEK MİYİM?
Gelişim raporları için HAYIR!Yalnızca kargoya taşıma bedeli olarak 3.5 TL ödenecek.(Bizimle ilgili değil kargoya verilen ücret)

LİMİT VAR MI?
Evet,en fazla 25 tane yollayabiliriz.Lütfen ihtiyacınız kadar isteyiniz.

NE ZAMANA KADAR İSTEYEBİLİRİM?
15 Ocak tarihin kadar isteyebilirsiniz.Acele edin 25 bin adet ile sınırlıdır.

OKULUMDA 4 ANASINIFI VAR TOPLU İSTESEK OLMAZ MI ?
Her öğretmenimiz ayrı mesaj çekmelidir.
Teşekkürler...

Tepki Skoru
0
Ben mesaj gÖnderdİm ama benİmkİsİ kÖy okulu kÖye kargo nasil gelecek. Burdakİ İlÇeye bİle haftada 1 kez gelİyor nasil gÖnderİlecek

Tepki Skoru
0
hocam iyi akşamlar ben msj attım inşallah gelir,ama küçük bi sorunumuz var köy anasınıfındayım kargo gelirmi acaba,birde görev yaptığım köyde cep telefonları çekmiyor,okulun nunarasını şimdi versem gerek görülürse ordan iletişim kurulsa olur mu? Ya da ilçede herhangi bir yakınımıza verilse nasılolur?

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Köy okullarında görevli arkadaşlarımızı arayacağız uygun olması halinde ilçe merkezindeki kargo şubesine yollayacağız.

Tepki Skoru
0
Hocam teşkkürler çok iyi bir düşünce.emeğinize yüreğinize sağlık.bizde iki arkadaş yolladık mesajımızı umarım yetişmişizdir bitmeden raporlar.iyi çalışmalar

Tepki Skoru
0
bende pazar günü mesaj gönderdim şimdidedn çok tşk ederim:)

Tepki Skoru
0
Bu çarşamba gönderiler başlıyor arkadaşlar perşembe-cuma elinizde olacak.Çarşambaya kadar mesaj atan arkadaşlarımız bu ilk gönderiye yetişebilirler...

Tepki Skoru
0
çok güzel bir düşünce tşk ederiz.ben yeni gördüm uzun zamandır siteye giremiyordum umarım kaçırmamışımdır. ayrıca bu 3,5 tl toplam mı yoksa her rapor için mi o rakamı ödeyeceğim.

Tepki Skoru
0
çok güzel bir düşünce tşk ederiz.ben yeni gördüm uzun zamandır siteye giremiyordum umarım kaçırmamışımdır. ayrıca bu 3,5 tl toplam mı yoksa her rapor için mi o rakamı ödeyeceğim.

Tüm raporlar ücretsiz.Sadece kargo ücretini ödeyeceksiniz.(3-4 arası)

Tepki Skoru
0
iyi akş.ben msj yollamıştım fakat hala gelmedi?ne zaman gelecek beni bilgilendirirseniz memnun olurum.eğer gelmeyecekse başka bir çözüm yolu bulmaya başlamalıyım yoksa yetişmeyecek dönem sonuna?

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle